UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fenomen
  4. »
  5. Mackenzie Ziegler Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Mackenzie Ziegler Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
93 0

Mackenzie Ziegler ünlü bir Amerikalı dansçı, aktris, şarkıcı ve internet ünlüsüdür. Altı sezon boyunca Dance Moms’ta yer aldıktan sonra büyük beğeni topladı.

Tam adı Mackenzie Frances Ziegler’dir ve 4 Haziran 2004’te doğmuştur. Ününün çoğunu Lifetime’da yayınlanan bir realite dans dizisi olan Dance Moms’daki görünümüne borçludur. Yarışmacılardan ablası Maddie Ziegler ile birlikte dans etti. Dance Moms’ta tanınmasının ardından Mackenzie Ziegler, 2014 yılında Mack Z adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı.

Dört yıl sonra, 2018’de Phases adlı ikinci stüdyo albümünü de çıkardı. Ancak şarkıcılık kariyeri, dans kariyeri kadar parlak değildi. Bu arada mankenlik kariyerine de başladı ve Polo Ralph Lauren için modellik yaptı. Mackenzie Ziegler, Dance Moms’ın yanı sıra birkaç yıl boyunca farklı televizyon programlarında da yer aldı.

Boyu:160 Cm
Kilosu:50 Kg
Vücut Ölçüleri:84-61-89 Cm
Göz Rengi:Açık Kahverengi

En dikkate değer olanlar Nicky, Ricky, Dicky ve Dawn’dır. 2015-2017 yılları arasında iki yıl bu sitcom dizisinde oynadı. Bunun yanı sıra 2018-2020 yılları arasında Brat TV’de yayınlanan bir lise drama dizisi olan Total Eclipse’de rol aldı. Şu anda TikTok en sevdiği sosyal medya platformu ve bu platformda 23 milyondan fazla takipçisi var. Ayrıca 14,7 milyon Instagram takipçisi, 1 milyon Twitter takipçisi ve 3 milyon YouTube abonesi var.

Visit Pasadena (youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=40P7xf9VjT8), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Mackenzie Ziegler, çocukluğunun büyük bölümünü geçirdiği Pensilvanya’da doğdu. Ne yazık ki, ailesi henüz 6 yaşındayken boşanmaya karar verdi ve annesiyle kaldı. Boşandıktan sonra annesi Greg Gisoni ile evlendi.

Mackenzie Ziegler evde eğitim gördü. Yaşı çok küçük olduğu için uzun süreli bir ilişkisi yoktur. Ancak 2020’den beri Tacoda Dubbs ile çıkıyor. Çift birlikte birçok etkinlikte boy gösterdi. Bildiğimiz kadarıyla Mackenzie Ziegler, müzik kariyerini bırakıp dans ve oyunculuk kariyerlerine odaklanma kararı aldı. 2018’de ayrıca Teen Choice Awards tarafından Choice Muser’ı kazandı.

Mackenzie Ziegler Boyu

Boy: 160 Cm

Mackenzie Ziegler Kilosu

Kilo: 50 Kg

Mackenzie Ziegler Göz Rengi

Göz Rengi: Açık Kahverengi

Mackenzie Ziegler Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-61-89 Cm

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir