UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Model
  4. »
  5. Lindsey Pelas Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Lindsey Pelas Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
61 0

Lindsey Pelas ünlü bir Amerikalı aktris ve modeldir. Ayrıca bir sosyal medya etkileyicisi ve girişimcisi olmasıyla da ünlüdür. 2013 yılından itibaren aktif olarak kariyerine devam etmektedir.

Tam adı Lindsey Nicole Pelas olup, 19 Mayıs 1991 doğumludur. Kariyeri boyunca birçok ünlü marka için modellik yapmıştır. Buna ek olarak, Maxim, Glamour ve GQ gibi farklı dergilerin kapağında yer aldı. 2014 yılında Playboy için modellik yaptığında büyük bir ün kazanmaya başladı.

Tüm kariyerlerinin yanı sıra, sosyal medyayı kullanma konusunda da çok başarılıdır. Birçok sosyal medya platformunda milyonlarca takipçisi var. Instagram ve Twitter en sevdiği iki sosyal medya platformu ve takipçileriyle burada sık sık iletişim kuruyor. Lindsey Pelas’ın Eyes Up Here adlı kendi podcast programı da var. Focus TV’de yayınlıyor ve haftada yalnızca bir kez yayın yapıyor. Oyunculuk deneyeiminden de bahsedecek olursak eğer sadece iki filmde rol aldı. Bunlar 2015’teki Extraction ve 2018’deki The Trouble’dır.

Boyu:160 Cm
Kilosu:54 kg
Vücut Ölçüleri:97-61-92 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Lindsey Pelas, profesyonel modellik kariyerine 2013 yılında başladı. Playboy dergisi için birçok kez poz verdi. Uzun yıllar Playboy’da da çalıştı. Lindsey Pelas, Louisiana’da doğdu. Ailesi fakirdi ve kırsal bir liseye gitti. Sekiz kardeşi var. Ne yazık ki, çocukluk ve gençlik yıllarında yoksulluk içinde yaşadı. Ayrıca, mezun olduğu ve lisans derecesini Tarih alanında aldığı Louisiana Eyalet Üniversitesi’ne devam etti. Mezun olduktan sonra bir süre yoga eğitmenliği ve barmenlik yapmaya başladı.

Playboy’dan ayrıldıktan sonra Los Angeles’a taşınmaya karar verdi. Burada bir Cadılar Bayramı partisi için Playboy Malikanesi’ne gitti ve poker oyuncusu olan Dan Bilzerian ile tanıştı. Çiftin bir ilişkisi olmuştu ve bu olay o yıllarda medyada çok konuşulmuştu.

Başlık Resim Lisansı: Toglenn (© Glenn Francis, www.PacificProDigital.com) , CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons. Kırpılmış.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir