UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Model
  4. »
  5. Rosie Huntington-Whiteley Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Rosie Huntington-Whiteley Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
119 0

Rosie Huntington-Whiteley ünlü bir İngiliz aktris ve modeldir. Bugün Rosie Huntington-Whiteley’in vücut ölçüleri, göz rengi, kilosu, boyu, kariyeri ve daha fazlası hakkında tüm detayları paylaşacağız!

Tam adı Rosie Alice Huntington-Whiteley’dir ve 18 Nisan 1987’de doğdu. Victoria’s Secret Meleklerinden biri olarak dünyada çapında büyük bir üne kavuştu. Profesyonel kariyerine 2006 yılında Victoria’s Secret için podyumda yürüdüğünde başladı. Ancak o yıllarda Victoria’s Secret melegi değildi. 2010 yılında New York’ta düzenlenen Victoria’s Secret Fashion Show’da şirket adına yürüdüğünde resmen melek oldu.

Modellik kariyerinin yanı sıra onu iki popüler film yapımında da gördük. Oyunculuğa ilk çıkışını 2011 yılında Transformers: Dark of the Moon’da oynayarak yaptı. Serinin üçüncü filmiydi ve yardımcı oyuncu olarak Carly Spencer’ı canlandırdı. Daha sonra 2015 yılında Mad Max: Fury Road adlı bir başka başarılı film yapımında rol aldı. Çoğu kişi onun asıl kariyerini oyunculuğa çevireceğine inansa da herkesi şaşırttı ve modelliğe devam etti. Kariyeri boyunca, dünyanın her yerinden birçok popüler uluslararası marka için modellik yaptı.

Boyu:175 Cm
Kilosu:54 Kg
Vücut Ölçüleri:86-64-89 Cm
Göz Rengi:Mavi

Tıpkı çoğu süper model gibi, Rosie Huntington-Whiteley de modellik kariyerine gençlik yıllarında başladı. Henüz 15 yaşındayken Londra West End model ajansı olan Profile ile çalışmaya başladı. 2004 yılında Naomi Campbell ile birlikte yürüme şansı yakalamış ve bu da sektördeki bilinirliğini artırmasına yardımcı olmuştur.

Land Rover MENA (https://www.flickr.com/photos/landrovermena/15395017296/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Rosie Huntington-Whiteley’nin vücut ölçüleri 86-63-89 Cm’dir. Rosie Huntington-Whiteley’nin 175 Cm’dir ve Rosie Huntington-Whiteley’nin kilosu 54 kilogramdır. Dikkate değer fiziksel özelliklerinden biri de güzel gözleri. Rosie Huntington-Whiteley’in göz rengi mavi ve dünyanın her yerinden birçok erkeğin kalbini kazandı.

Çoğu kişi onu ünlü bir aktör olan Jason Statham ile olan ilişkisinden de tanıyor. 2010 yılında ilişkilerine başlayan çift, 2016 yılında nişanlandıklarını açıkladı. Bugün hala evli değiller ama 2017’de ilk çocukları oldu. Bir yıl önce 2021’de de ikinci çocukları olacağını duyurdu ve 2022’nin başında kızları dünyaya geldi.

Rosie Huntington-Whiteley Boyu

Boy: 175 Cm

Rosie Huntington-Whiteley Kilosu

Kilo: 54 Kg

Rosie Huntington-Whiteley Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Rosie Huntington-Whiteley Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-63-89 Cm

Başlık Resim Lisansı: Condé Nast (through Vogue Taiwan – https://www.youtube.com/watch?v=8-KF2W3TGiw ), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir