UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Ariel Winter Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ariel Winter Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
100 0

Ariel Winter, Modern Family dizisi ile büyük beğeni toplayan ünlü Amerikalı aktris ve seslendirme sanatçısıdır. 2002’den beri profesyonel kariyerine devam etmektedir.

Tam adı Ariel Winter Workman’dır ve 28 Ocak 1998’de doğmuştur. Çoğumuz onu bir ABC komedi dizisi olan Modern Family’deki Alex Dunphy rolünden tanıyoruz. Dizinin yardımcı yıldızlarından birisidir.

Çizgi film izlemeyi seviyorsanız, sesini Phineas ve Ferb’den de hatırlayabilirsiniz. Tabi eğer İngilizce dublaj izliyorsanız :). Bu animasyon dizisinde Gretchen’ı seslendirdi. Ancak en dikkate değer rolü, 2009 ile 2020 yılları arasında yayınlanan Modern Family’deki Alex Dunphy’dir.

Boyu:155 Cm
Kilosu:61 Kg
Vücut Ölçüleri:96-71-86 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Ariel Winter, Yunan bir anne ve Alman bir babanın kızı olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. İki kardeşi var ve aralarında küçük olan

Ariel Winter, 17 yaşındayken meme küçültme ameliyatı da geçirdi. 12 yaşında göğüslerinin büyümeye başladığını ve bunun başta sırt ağrısı olmak üzere kendisi için birçok sorun yarattığını belirtti. 2018’de kariyerine odaklanmak için okulu bıraktı.

Rogue Artists (https://vimeo.com/199882131), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: https://www.flickr.com/photos/idominick/, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons. Cropped.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir