UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Peyton List Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Peyton List Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
133 0

Peyton List, kariyerine çocuk model olarak başlayan ünlü Amerikalı model ve aktris. 2002’den beri profesyonel kariyerinin keyfini çıkarıyor.

Tam adı Peyton Roi List’dir ve 6 Nisan 1998’de doğdu. Ailesi onu çocukken eğlence sektöründe yer alması için destekledi. Tween dergisinde çocuk model olarak yer almaya başladı. Oyunculuğa ilk olarak 2008 yılında 27 Dresses filminde rol alarak başlamıştır.

Ancak, Diary of a Wimpy Kid serisinde Holly Hills’i oynadıktan sonra büyük beğeni topladı. Öte yandan uluslararası tanınırlığını Disney Channel dizisindeki Emma rolüne borçludur.

Ayrıca 2018’de The Thinning: New World Order’da oynadı. Şu anda 2019’dan beri yayınlanan Cobra Kai’nin oyuncu kadrosunda yer almaktadur. Rol aldığı diğer popüler yapımlar arasında 2010’da The Sorcerer’s Apprentice, 2017’de The Outcasts ve 2020’de Valley Girl ve Paper Spiders yer almaktadır.

Boyu:170 Cm
Kilosu:53 Kg
Vücut Ölçüleri:84-59-84 Cm
Göz Rengi:Ela

Peyton List’in iki erkek kardeşi var ve bunlardan biri onun ikizi. Diğer erkek kardeşi ondan küçüktür. Her iki erkek kardeşi de film endüstrisinde kariyer yapıyor ve onlar da oyuncu.

https://www.flickr.com/photos/greg2600/, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

1986 doğumlu başka bir oyuncu ile aynı adı taşıyor. Bu nedenle yanlış anlaşılmaları ve kafa karışıklığını önlemek için Peyton R. List’i adı olarak kullanmaya başladı. Bir zamanlar bu ikisi aynı otelde kalmış ve bu büyük bir kafa karışıklığına yol açmıştı. Yaşının küçük olması nedeniyle Peyton List’in özel hayatı, özellikle de ilişkileri hakkında söyleyebileceğimiz pek bir bilgi yok ve o bu konu hakkında konuşmaktan da kaçınıyor.

Peyton List Boyu

Boy: 170 Cm

Peyton List Kilosu

Kilo: 53 Kg

Peyton List Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Peyton List Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 84-59-84 Cm

Başlık Resim Lisansı: ATTN: (https://www.youtube.com/watch?v=wotBGgVygkI) , CC BY 3.0

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir