UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Noah Schnapp Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Noah Schnapp Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
72 0

Noah Schnapp, yakın zamanda 18 yaşına giren ünlü bir Amerikalı aktördür. Genç yaşına rağmen kariyerine 2014 yılında çocuk oyuncu olarak başlamıştır.

Tam adı Noah Cameron Schnapp’dir ve 3 Ekim 2004’te doğmuştur. Çoğumuz onu Stranger Things’deki rolüyle tanıyoruz. Netflix’te yayınlanan bir bilim kurgu korku dizisi olan dizide Will Byers’ı canlandırmaktadır. Oyunculuğa ilk kez 2015 yılında Bridge of Spies ile başladı. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Steven Spielberg’in üstlendiği film, Akademi Ödülü kazanmayı başardı.

Boyu:175 Cm
Kilosu:59 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):101-84-31 Cm
Göz Rengi:Ela

İki önemli yapımda yer almasına rağmen uluslararsı bir tanınırlığa kavuşamadı. Bir yıl sonra Stranger Things dizisinde yer almaya başladığında büyük bir üne sahip oldu. Bilim kurgu korku türünde bir Netflix dizisiydi ve yapımda Will Byers karakterini canlandırmıştı.

Gage Skidmore, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Noah Schnapp, New York’ta dünyaya geldi. 2019 yılında kendi adıyla aynı adı taşıyan YouTube kanalında yayın yapmaya başlamıştır. Bugün itibariyle 4.9 milyondan fazla abonesi var ve videoları 110 milyondan fazla izlendi. Ayrıca 2021’de To Be Honest adlı atıştırmalık şirketini kurdu.

Noah Schnapp Boyu

Boy: 175 Cm

Noah Schnapp Kilosu

Kilo: 59 Kg

Noah Schnapp Göz Rengi

Göz Rengi: Ela

Noah Schnapp Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 101-84-31 Cm

Başlık Resim Lisansı Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America (https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/36078978971/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir