UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Alvaro Morte Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Alvaro Morte Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
99 0

Alvaro Morte, La Casa de Papel dizisinde Profesör rolünü oynadıktan sonra büyük beğeni toplayan ünlü bir İspanyol Aktördür. 2002 yılından itibaren aktif olarak kariyerine devam etmektedir.

Gerçek adı Alvaro Antonio Garcia Perez ve 23 Şubat 1975’te doğdu. Başarılı bir kariyere sahip olmasına rağmen, La Casa de Pape’deki rolüyle büyük beğeni topladı. Profesyonel olarak ilk çıkışını İspanya’da yayınlanan Hospital Central televizyon dizisinde yaptı. Daha sonra bir televizyon dizisi olan Planta 25’te oynadı ve ilk başrolü oldu.

Bu yapımda 2014-2017 yılları arasında Lucas Moliner’ı canlandırmıştır. Bu dizide elde ettiği başarının ardından diziyi bırakmış ve La Casa de Papel’de oynamaya başlamıştır. Burada Sergio Marquina olarak bilinen Profesörü oynadı. Dizi ilk olarak 2017 yılında Antena 3 televizyon kanalında yayınlanmıştır. Ancak daha sonra dizi Netflix tarafından satın alınarak kendi platformunda yayınlanmaya başlamıştır. Dizi 2021 sonunda sona erdi.

Boyu:183 Cm
Kilosu:75 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):104-86-35 Cm
Göz Rengi:Kahverengi
Pedro J Pacheco, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

2019 yılında Movistar+ televizyon dizisi olan El Emcarcadero’da da Oscar oynadı. Yine aynı yıl Amazon televizyon dizisi olan The Wheel of Time’ın kadrosuna dahil oldu. Burada Login!i oynadı.

Alvaro Morte, İspanya’nın Algeciras şehrinde doğdu. Geçmişi hakkında pek bir şey bilmiyoruz ve çoğu zaman bu konudan bahsetmiyor. 33 yaşındayken doktorlar ona kanserli bir tümör teşhisi koydu. Ancak hastalığı yenmeyi başardı ve bugün tamamen iyi.

Alvaro Morte Boyu

Boy: 183 Cm

Alvaro Morte Kilosu

Kilo: 75 Kg

Alvaro Morte Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Alvaro Morte Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 104-86-35 Cm

Başlık Resim Lisans: Pedro J Pacheco, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir