UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Katheryn Winnick Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Katheryn Winnick Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
112 0

Katheryn Winnick, Vikings serisiyle büyük beğeni toplayan ünlü bir Kanadalı Aktris. 1990 yılından itibaren profesyonel kariyerine devam etmektedir.

17 Aralık 1977’de doğdu ve sinema sektöründe eğitmen olarak çalışmaya başladı. Başlangıçta bir aktris değil, oyuncular ve aktrisler için bir dövüş sanatları eğitmeniydi. Ancak sektörde biraz zaman geçirdikten sonra bu alanda kariyer yapmaya karar verdi. Katheryn Winnick, kariyeri boyunca diziler, filmler ve video oyunları dahil olmak üzere birçok başarılı yapımda yer aldı.

Ancak 2013-2020 yılları arasında yayınlanan tarihi bir dizi olan Vikings’de rol aldıktan sonra uluslararası tanınırlığını artırdı.

Boyu:168 Cm
Kilosu:55 Kg
Vücut Ölçüleri:87-61-87 Cm
Göz Rengi:Mavi

CSI serisi başta olmak üzere birçok film ve televizyon dizisinde rol aldı. Onu Criminal Minds, CSI: Miami, CSI: NY, CSI, Law & Order: Criminal Intent, Bones ve The Glades’de gördük. House bir zamanlar en popüler dizilerden biriydi ve Katheryn Winnick de bu yapımda konuk oyuncu olarak yer aldı. Zamanının da popüler dizisi olan Person of Interest’i izlediyseniz o yapımda da yer almıştı.

RealTVFilms (https://vimeo.com/5344684), CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Katheryn Winnick, Ontario’da doğdu. Anadili Ukraynaca olup, 8 yaşında İngilizce öğrenmeye başlamıştır. Ailesi, 7 yaşındayken de dövüş sanatları eğitimi alması için onu destekledi. Bugün, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada vatandaşı olduğu için çifte vatandaşlığa sahiptir.

Katheryn Winnick Boyu

Boy: 168 Cm

Katheryn Winnick Kilosu

Kilo: 55 Kg

Katheryn Winnick Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Katheryn Winnick Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-61-87 Cm

Başlık Resim Lisans: Greg2600 (https://www.flickr.com/photos/greg2600/46766847204/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir