UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Jaime Lorente Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jaime Lorente Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
147 0

Jaime Lorente, La casa de papel ile uluslararası tanınırlığın keyfini çıkaran ünlü bir İspanyol aktördür. Aşağıda, Jaime Lorente’nin vücut ölçüleri, boyu, kilosu, göz rengi ve diğer birçok ayrıntı hakkında daha fazlasını bulabilirsiniz!

Tam adı Jaime Lorente Lopez olup, 12 Şubat 1991 doğumludur. Kariyerine 2016 yılında başlamasına rağmen dünya onu ve oyunculuk yeteneğini La casa de papel’deki rolüyle tanıdı. Dizide Denver’ı oynuyordu. Daha sonra Elite dizisindeki rolüyle izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Her iki dizi de Netflix dizisi ve kendisini gelecekte Netflix’te başka yapımlarda da göreceğiz gibi görünüyor.

2016 yılında 27 bölüm Elias Mato’yu canlandırdığı El Secreto de Pente Viejo’da oynayarak televizyonda oyunculuğa adım attı. Bir yıl sonra, 41 bölüm boyunca Denver, yani Daniel Ramos’u oynadığı La casa de papel’in oyuncu kadrosuna katıldı. 2017-2021 yılları arasında yayınlanan dizi dünya çapında oldukça popüler hale geldi. La casa de papel’den sonra Elite’de 13 bölüm Fernando Garcia Dominguez veya Nano olarak bilinen karakteri canlandırmaya başladı.

Boyu:174 Cm
Kilosu:71 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):110-86-38 Cm
Göz Rengi:Yeşil

Jaime Lorente’nin vücut ölçüleri 110-86-38 Cm. Yakışıklılığıyla da dikkat çekiyor ve Jaime Lorente’nin göz rengi yeşil. Ek olarak, Jaime Lorente’nin kilosu 71 kilogram ve Jaime Lorente’nin boyu 174 cm. İspanya’da doğdu ve Dramatik Sanat eğitimi aldığı Murcia Üstün Dramatik Sanat Okulu’na gitti.

Jaime Lorente bu aralar Cristo y Rey adlı yeni bir dizi projesi üzerinde çalışıyor ancak dizinin yayın tarihi henüz belli değil. Dizinin 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

Jaime Lorente Boyu

Boy: 174 Cm

Jaime Lorente Kilosu

Kilo: 71 Kg

Jaime Lorente Göz Rengi

Göz Rengi: Yeşil

Jaime Lorente Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 110-86-38 Cm

Pedro J Pacheco, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Moritz Barcelona from Barcelona, Catalunya (https://www.flickr.com/photos/moritzbarcelona/45178829451/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir