UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Caleb McLaughlin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Caleb McLaughlin Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
87 0

Caleb McLaughlin, Stranger Things dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine toplamış ünlü Amerikalı aktördür. Profesyonel kariyerine 2012 yılında başlamış olup, bugün aktif olarak devam etmektedir.

Tam adı Caleb Reginald McLaughlin’dir ve 13 Ekim 2001’de doğdu. Stranger Things’de Lucas Sinclair’i canlandırdığında büyük beğeni kazandı. 2016 yılında Netflix’te yayınlanan ve dünyanın en popüler bilim kurgu korku dizisidir.

Rol aldığı ilk yapım Genç Simba’yı canlandırdığı The Lion Kind adlı müzikaldir. Bu yapımdan sonra çeşitli televizyon dizi ve programlarında da küçük roller buldu. Ancak ününü Stranger Things serisine borçludur. Dizideki performansından sonra diğer popüler yapımlarda da rol almıştır. Bunlardan biri de 2017 yılında mini dizi olarak yayınlanan The New Edition Story. 2016 yılında Stranger Things dizideki performansı sayesinde sırasıyla 2017 ve 2018 yıllarında BET YoungStars Ödülü ve NAACP Image Awards’a aday gösterildi.

Boyu:173 Cm
Kilosu:71 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):109-84-38 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Caleb McLaughlin New York’ta doğdu ve Kent İlkokuluna gitti. Caleb McLaughlin aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır ve çeşitli sosyal medya kampanyalarının arkasındaki isimdir. Bu kampanyaların çoğu benlik saygısı, pozitiflik ve sağlıklı vücut imajı ile ilgilidir. Genel olarak, röportajlarında sıklıkla fiziksel ve zihinsel sağlıktan ve bunun insanlar için öneminden bahsediyor. Ek olarak, 2020’deki Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimlerinde oy kullanmak için sosyal medyayı da kullandı.

Caleb McLaughlin Boyu

Boy: 173 Cm

Caleb McLaughlin Kilosu

Kilo: 71 Kg

Caleb McLaughlin Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Caleb McLaughlin Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 109-84-38 Cm

German Comic Con (https://youtube.com/watch?v=mFc36rpIBOE), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: German Comic Con (https://youtube.com/watch?v=mFc36rpIBOE), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons. Cropped.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir