UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Miguel Bernardeau Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Miguel Bernardeau Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
150 0

Miguel Bernardeau, 2016’dan beri kariyerinin tadını çıkaran ünlü İspanyol aktörlerden biri. Aşağıda Miguel Bernardeau’nun boyu, kilosu, vücut ölçüleri, göz rengi ve çok daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz!

Tam adı Miguel Angel Bernardeau Duato’dur ve 12 Aralık 1996’da doğmuştur. Dünyanın en önemli İspanyol aktörlerinden biridir.

Profesyonel oyunculuk çıkışını 2016 yılında Cuentame Como Paso’da Alpuente olarak oynayarak yaptı. Miguel Bernardeau, La 1 kanalında yayınlanan dizinin sadece bir bölümünde rol aldı. Bir yıl sonra Playz kanalında yayınlanan başka bir dizide gördük kendisini. Dizinin adı Inhibidos’tu ve toplamda yedi bölümde oynadı.

2018 yılında Elite dizisinde oynamaya başlamıştır ve bu onun ilk ana rolü olmuştur. Bu Netflix dizisinde ve 2018-2021 yılları arasında yayınlanan dizide Guzman Nunier Osuna’yı canlandırdı. Bu, ününü önemli ölçüde artırdı. Popüler yapımlarda kendisini çokça göreceğiz gibi görünüyor.

Boyu:179 Cm
Kilosu:79 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):112-84-38 Cm
Göz Rengi:Mavi

Miguel Bernardeau’nun vücut ölçüleri 112-84-38 Cm. Buna ek olarak, Miguel Bernardeau’nun boyu 179 Cm ve Miguel Bernardeau’nun kilosu 79 kilogramdır. Bir aktris ve televizyon yapımcısının oğlu olarak İspanya’nın Valencia kentinde doğdu.

LA LATA (https://www.youtube.com/watch?v=VeflWxO-fA4), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

2018 yılında ün kazanmaya başladıktan sonra yaşadığı ilişki ile medyanın da ilgisini çekti. 2018 yılında ülkesindeki en ünlü İspanyol şarkıcılardan biri olan Aitana ile çıkmaya başladı. Ancak çift, ilişkilerinden bir yıl sonra Instagram’da bir gönderi paylaşarak ilişkilerini açıkladılar. Milano Moda Haftası’na katıldıklarında onları objektiflerin önünde görmek için 2020 yılına kadar beklememiz gerekti. 2021 yılında çift birlikte yaşamaya başladı. Ancak 2022 yılının sonunda çift ayrıldıklarını ve artık ayrı yaşadıklarını açıkladı.

Miguel Bernardeau Boyu

Boy: 179 Cm

Miguel Bernardeau Kilosu

Kilo: 79 Kg

Miguel Bernardeau Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Miguel Bernardeau Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 112-84-38 Cm

Başlık Resim Lisans: LA LATA (https://www.youtube.com/watch?v=VeflWxO-fA4), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir