UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. BTS V Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

BTS V Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
156 0

BTS V, Güney Koreli erkek grubu BTS’in üyelerinden biri olarak ünlenen ünlü bir Güney Koreli şarkıcıdır. 2013 yılından beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

Gerçek adı Kim Tae-hyung ve 30 Aralık 1995’te doğdu. Aslında sahne adı olarak V kullanıyordu ama herhangi bir karışıklığı önlemek için önüne BTS’i koymak zorunda kaldık. Grubun diğer üyeleri gibi BTS V de 2016, 2018 ve 2020’de bazı solo çalışmalar yayınladı.

2016 yılında Stigma adlı bir şarkı yayınladı. Bundan iki yıl sonra Singularity adlı başka bir solo parça yayınladı. 2020’de Inner Child adlı başka bir solo parça yayınladı. Yayınladığı tüm şarkılar Güney Kore’nin resmi müzik listesi olan Gaon Digital Chart’ta yer almayı başardı.

Filmlerde rol almasa da herkes onun yetenekli bir oyuncu olduğuna inanıyor. Çünkü söylediği şarkıya göre duyguları sahneye yansıtmayı başarıyor. Bu bağlamda, performansları genellikle dualitelerinden dolayı övülür.

Boyu:179 Cm
Kilosu:70 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Kol):104-86-36 Cm
HeyDay, CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

BTS V, Daegu’nun Seul Bölgesinde doğdu ve kendisinden küçük iki kardeşi var. İlkokul yıllarından itibaren hep şarkıcı olmak istemiştir. Ailesinin desteği ve teşviki sayesinde çok küçük yaşlarda saksafon dersleri almaya başladı. 2014 yılında Kore Sanatları Lisesi’nden mezun oldu ve ardından 2020 yılında mezun olduğu Global Cyber University’ye gitti. Yayıncılık ve Eğlence okudu.

Şu anda Seul’de grup üyeleriyle birlikte yaşıyor ama 2019’da kendine ayrı bir ev satın aldı. 2018 verilerine göre BTS V, dünyanın en ünlü Güney Koreli sanatçısıdır.

BTS V Boyu

Boy: 179 Cm

BTS V Kilosu

Kilo: 70 Kg

BTS V Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

BTS V Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Kol): 104-86-36 Cm

Başlık Resim Lisansı: 좋은 하루 :: BTS V (태형), CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir