UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Jessica Jung Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jessica Jung Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
90 0

Jessica Jung, ünlü bir Güney Koreli – Amerikalı şarkıcı, moda tasarımcısı, aktris, söz yazarı, yazar ve iş kadınıdır. 2007’den beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

18 Nisan 1989’da dünyaya geldi ve tam adı Jessica Sooyoun Jung’dur. Sahne adı olarak genellikle ilk adını kullanıyor. Jessica Jung, Güney Koreli bir kız grubu olan Girls’ Generation grubunun üyelerinden biriydi. 2010 yılından itibaren oyunculukla da ilgilenmektedir.

2010’da Legally Blonde’un Kore versiyonunda Elle Woods’u canlandırdı. Daha sonra 2012’de Wild Romance adlı bir televizyon dizisi yapımında yer aldı. Buna ek olarak 2014 yılında Blanc & Eclare adlı kendi moda markasını kurdu. 2014 yılında moda markasına fazla zaman ayırdığı için ve grubuna fazla zaman ayıramadığı için Girls’ Generation grubundan ayrıldı. Daha sonra 2016 yılında ilk solo albümü With Love, J’yi çıkardı. Albüm, özellikle Güney Kore’de çok popüler olmayı başardı.

Boyu:163 Cm
Kilosu:50 Kg
Vücut Ölçüleri:86-59-86 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Jessica Jung, genellikle K-pop ve R&B türlerinde şarkılar yayınlamaktadır. Yeni girişimlerde bulunmaktan ve zorlukların üstesinden gelmekten hoşlandığını belirtiyor.

Jessica Jung Güney Koreli olmasına rağmen San Francisco’da doğdu. Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyordu ve o ve kız kardeşi Krystal, SM Entertainment çalışanlarından biri tarafından keşfedildi. Tatil amaçlı Güney Kore’de bulunan kardeşler, keşfedildiklerinde bir alışveriş merkezindeydiler.

Jessica Jung Boyu

Boy: 163 Cm

Jessica Jung Kilosu

Kilo: 50 Kg

Jessica Jung Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Jessica Jung Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 86-59-86 Cm

denoppa.tistory.com (http://denoppa.tistory.com/160) , CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: SparkleS805 (http://sparkles805.tistory.com/32), CC BY 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir