UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Taylor Swift Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Taylor Swift Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
167 0

Taylor Swift, ünlü Amerikalı şarkıcı ve söz yazarlarından biridir. Tam adı Taylor Alison Swift’dir ve 13 Aralık 1989’da doğmuştur. Aynı zamanda dünyanın en popüler country müzik şarkıcılarından biridir. 2006 yılında çıkardığı Hot Country Songs stüdyo albümü ile büyük bir popülarite kazandı. Taylor henüz 9 yaşında müzikle ilgilenmeye başladı ve Berks Gençlik Tiyatro Akademisi’nde sahne aldı. Ayrıca küçük yaşlarda oyunculuk ve ses eğitimi de almıştır. İlk enstrümanını çalmayı henüz 12 yaşındayken öğrendi ve enstrümanı gitardı.

Taylor Swift, ilk şarkısını 2003 yılında, ilk stüdyo albümünden üç yıl önce yazdı. Bu şarkı Lucky You idi. Müzik kariyerinin yanı sıra oyunculukla da ilgilenmiştir ve birçok filmde rol almıştır. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri ve dünya çapında birçok turne düzenledi.

Boyu:180 Cm
Kilosu:56 Kg
Göz Rengi:Mavi
Vücut Ölçüleri:87-59-90 Cm
GabboT, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Taylor Swift’in dokuz stüdyo albümü var ve bunlar Evermore, Folklore, Lover, Reputation, 1989, Red, Speak Now, Fearless ve Taylor Swift. Buna ek olarak, kendi albümlerinin yeniden kayıtları olan iki albüm daha yayınladı. Düzenlediği turlardan bazıları Reputation Stadium Tour, 1989 World Tour, The Red Your, Speak Now World Tour ve Fearless Tour’dur. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasa da son yıllarda daha geniş kitlelere ulaşmak için bu tür projelerde yer almaktadır. Ayrıca Folklore: The Long Pond Studio Sessions, Miss Americana, Cats ve Valentine’s Day gibi çeşitli filmlerde rol aldı. Kariyeri boyunca birçok ödül kazandı.

Taylor Swift Boyu

Boy: 180 Cm

Taylor Swift Kilosu

Kilo: 56 Kg

Taylor Swift Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Taylor Swift Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 87-59-60 Cm

Başlık Resim Kredisi: Eva Rinaldi , CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir