UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Tom Holland Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Tom Holland Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
148 0

Tom Holland, kariyerine çok erken yaşlarda başlayan ünlü bir İngiliz aktördür. 2006 yılından beri oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

Asıl adı Thomas Stanley Holland olan oyuncu, 1 Haziran 1996 doğumludur. Genç yaşına rağmen aralarında üç Satürn Ödülü ve İngiliz Akademi Film Ödülü’nün de bulunduğu birçok ödül kazanmıştır. Ayrıca Guinness Dünya Rekoru sahibidir. Özellikle Peter Parker yani Spider-Man rolüyle Marvel Sinematik Evreni kadrosuna dahil olduktan sonra şüphesiz kuşağının en ünlü oyuncusu olmayı başardı.

2012’de Tom Holland, The Impossible’da oynayarak ilk rolünü almış oldu. Bir tsunamiye hapsolmuş bir genci oynadı. Bu roldeki performansı sayesinde Londra Film Eleştirmenleri Yılın Genç İngiliz Oyuncusu Ödülü’nü aldı.

Boyu:173 Cm
Kilosu:64 Kg
Göz Rengi:Koyu Kahverengi
Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Kol):109-84-38 Cm
Purplehighlighter24, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

2013 yılında How I Live Now dizisinde oynadı. 2016 yılı Tom Holland için uluslararası tanınırlık kazanmaya başladığı için önemli bir yıl olmuştur. İlk olarak Captain America: Civil War’da oynadı. Daha sonra Spider-Man: Homecoming’de oynadı. Bu iki film ününü artırdı ve Marvel Sinematik Evreninde 6 filmde oynadı.

Tom Holland, bir fotoğrafçı ve komedyenin oğlu olarak Batı Londra’da doğdu. Kalabalık bir ailede büyümüştür ve üç erkek kardeşi vardır. Aralarında en büyük olan Tom Holland’dır. Şu anda, ailesinin ve erkek kardeşlerinin evine yakın olmak için Kingston’da yaşıyor. Kariyeri boyunca babası onun menajeri olarak çalıştı.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı ve en sevdiği platform Instagram. Örümcek Adam serisinin ortak yıldızlarından biri olan Zendaya ile çıkmaya başladı ve çift bugün hala birlikte.

Tom Holland Boyu

Boy: 173 Cm

Tom Holland Kilosu

Kilo: 64 Kg

Tom Holland Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Tom Holland Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri(Göğüs, Bel, Kol): 109-84-38 Cm

Başlık Lisans Resmi: Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir