UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Sam Smith Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Sam Smith Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
100 0

Sam Smith, profesyonel kariyerine 2008 yılında başlayan ünlü bir İngiliz şarkıcı ve söz yazarıdır. Aşağıda, Sam Smith’in vücut ölçüleri, göz rengi, boyu, kilosu, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Asıl adı Samuel Frederick Smith olup 19 Mayıs 1992 doğumludur. Latch adlı single’da yer aldıktan sonra müzik severlerin ilgisini çekmeye başlamıştır. 2013 yılında Naughty Boy’un La La La adlı single’ında da yer aldı. Şarkı müzik listelerinde ilk sırada yer aldı ve YouTube’de 1.1 Milyardan fazla görüntülenme aldı. Bu şarkı ile tanınırlığını da arttırmış oldu.

2014 yılında Capitol Records UK tarafından piyasaya sürülen In the Lonely Hour adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Bu albümden Money on My Mind adlı single listelerde bir numara oldu.

İlk albümü, Grammy Ödülleri de dahil olmak üzere dört ödül kazanmayı başardı. 2017’de Sam Smith, hem Birleşik Krallık hem de Amerika Birleşik Devletleri listelerinde bir numara olan The Thrill of It All adlı ikinci stüdyo albümünü çıkardı. 2020 yılında Love Goes adlı üçüncü stüdyo albümünü de çıkardı ve 2023 yılında Gloria adlı dördüncü stüdyo albümünü çıkardı.

Boyu:188 Cm
Kilosu:86 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):109-86-38 Cm
Göz Rengi:Mavi

Sam Smith’in vücut ölçüleri 109-86-38 santimetredir. Doğal olarak kahverengi saçları var ve Sam Smith’in göz rengi mavi. Buna ek olarak, Sam Smith’in boyu 188 cm ve Sam Smith’in kilosu 86 kilogramdır.

2014 yılında eşcinsel olduğunu ve model ve oyuncu olan Jonathan Zeizel ile ilişkisi olduğunu açıkladı. 2017’de Brandon Flynn ile çıkmaya başladı ancak çift dokuz ay sonra ayrıldı.

Sam Smith Boyu

Boy: 188 Cm

Sam Smith Kilosu

Kilo: 86 Kg

Sam Smith Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Sam Smith Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 109-86-38 Cm

© pitpony.photography, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı:© pitpony.photography, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir