UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Jade Thirlwall Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Jade Thirlwall Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
64 0

Jade Thirlwall, Little Mix ile ünlenen ünlü bir İngiliz şarkıcı ve söz yazarıdır. Bugün Jade Thirlwall’ın vücut ölçüleri, kariyeri, boyu, kilosu, göz rengi ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Tam adı Jade Amelia Thirlwall’dur ve 26 Aralık 1992’de doğmuştur. 2010’da The X Factor adlı müzik yarışmasına katılmıştır. Yarışmadan elendi fakat daha sonra yarışmanın oluşturduğu ve adı Little Mix olan grubuna katıldı. Grup çok kısa sürede en çok satan kız gruplarından biri haline geldi ve Jade Thirlwall uluslararası alanda büyük bir tanınırlık kazandı.

Grup 2010 yılında kurulmuş olmasına rağmen ilk albümlerini 2012’de yayınladılar. Kariyerleri boyunca toplam altı albüm yayınladılar ve beş single’ı Birleşik Krallık listelerinde bir numara oldu. Bugün aktif olarak kariyerlerine devam ediyorlar.

Jade Thirlwall, aktivizmiyle de ünlüdür. LGBTQ+ topluluğunu destekliyor ve hayır işleriyle uğraşıyor. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Black Lives Matter hareketini desteklediğini de gördük.

Boyu:160 Cm
Kilosu:49 Kg
Vücut Ölçüleri81-59-84 Cm
Göz RengiAçık Kahverengi

Jade Thirlwall’ın vücut ölçüleri 81-59-81 santimetredir. Doğal olarak açık kahverengi saç rengine sahip ve Jade Thirlwall’ın göz rengi de açık kahverengi. Buna ek olarak, Jade Thirlwall’un boyu 160 cm ve Jade Thirlwall’un kilosu 49 kilogramdır. South Shields’ta doğdu ve kendisinden büyük tek bir erkek kardeşi var.

2016’da İngiliz müzisyen Jed Elliott ile çıkmaya başladı ancak çift 2019’da ayrıldı. 2020’de başka bir İngiliz şarkıcı olan Jordan Stephens ile çıkmaya başladı. Çiftin bugün hala çıkıp çıkmadığından emin değiliz ama Jade Thirlwall ayrılıklarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Jade Thirlwall Boyu

Boy: 160 Cm

Jade Thirlwall Kilosu

Kilo: 49 Kg

Jade Thirlwall Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Jade Thirlwall Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-59-84 Cm

Rustyleigh, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: InfoGibraltar (https://www.flickr.com/photos/infogibraltar/21008095159/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir