UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Alba Flores Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Alba Flores Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
101 0

Alba Flores, 2003 yılından beri profesyonel kariyerinin tadını çıkaran ünlü bir İspanyol aktris. Aşağıda, Alba Flores’in vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tam adı gerçek adı Alba Gonzalez Villa olup 27 Ekim 1986 doğumludur. Sahne adı olarak Alba Flores’i kullanır ve çoğumuz Nairobi ya da yayınlanan bir televizyon dizisi olan Money Heist’ten Agata Jimenez olarak biliriz.

Alba Flores oyunculuğa 2005 yılında El Calentito dizisinde oynayarak başlamıştır ve Amaya karakterini canlandırmıştır. Bir yıl sonra, Chica Casting’i oynadığı Los Managers adlı başka bir filmde oynadı. Aynı yıl El Comisario televizyon programının Y Dime Tonta bölümünde de yer aldı. Bu aynı zamanda kariyerindeki ilk televizyon rolüydü.

Boyu:176 Cm
Kilosu:56 Kg
Vücut Ölçüleri:79-58-81 Cm
Göz Rengi:Koyu Kahverengi

Alba Flores’in vücut ölçüleri 79-58-81 santimetredir. Doğal olarak koyu kahverengi saçları var ve Alba Flores’in göz rengi de koyu kahverengi. Ek olarak, Alba Flores’in boyu 1.76 metre ve Alba Flores’in kilosu 56 kilogramdır. Bir tiyatro yapımcısı ve müzisyenin kızı olarak Madrid, İspanya’da doğdu. Ailesinde birçok aktör, müzisyen ve sanatçı var ve ünlü olması pekte şaşırtıcı değil. Kendisinin lezbiyen olduğunu açıkladı.

(https://www.youtube.com/channel/UCQrJgMBT1_JJTkTgmiBo5Zw), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Ne yazık ki, sosyal veya özel hayatı hakkında yeterli bilgi yok. Kendisi ve hayatı hakkında çok fazla konuşmaktan hoşlanmıyor. 2022 yılında 30. Oyuncu ve Oyuncu Birliği Ödülleri’nde En İyi Yardımcı Rol Kadın Oyuncu ödülünü de kazandığını belirtmek isteriz.

Alba Flores Boyu

Boy: 176 Cm

Alba Flores Kilosu

Kilo: 56 Kg

Alba Flores Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Alba Flores Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 79-58-81 Cm

Başlık Resim Lisans: Moobys (https://www.youtube.com/watch?v=5NxQpujXEWc), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir