UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Natalia Dyer Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Natalia Dyer Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
113 0

Natalia Dyer, Stranger Things dizisindeki rolüyle tanıdığımız ünlü Amerikalı aktris. Aşağıda, Natalia Dyer’ın vücut ölçüleri, kariyeri, göz rengi, kilosu, boyu ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Tam adı Natalia Danielle Dyer olup 13 Ocak 1995 doğumludur. Oyunculuk kariyerine 2004 yılında başlasa da 2016 yılında Netflix yapımı bilim kurgu dizisi olan Stranger Things’de rol alarak büyük bir çıkış yakalamıştır.

Stranger Things’in yanı sıra 2019’da vizyona giren komedi-drama Yes, God, Yes filmindeki rolüyle de dikkatleri üzerine çekti. Rol aldığı bir diğer önemli yapım da 2021 yılında vizyona giren korku filmi olan Thing Heard & Seen oldu. 2009 yılında Hannah Montana: The Movie’de Clarissa Granger’ı canlandırdığı ilk profesyonel işine girdi.

Boyu:163 Cm
Kilosu:49 Kg
Vücut Ölçüleri:79-56-81 Cm
Göz RengiMavi

Bu rol, film endüstrisindeki tanınırlığını artırmasına yardımcı oldu. Filmdeki performansı sayesinde Blue As Jazz ve The Greening of Whitney Brown gibi farklı yapımlarda birkaç rol buldu. Ancak, tüm bu roller küçüktü. Daha sonra bağımsız filmlerde birkaç başrol oynadı.

Son zamanlarda büyük bir üne sahip olduğu için medyanın gözü onun üzerinde. Natalia Dyer’in vücut ölçüleri 79-56-81 santimetredir. Ayrıca Natalia Dyer’in göz rengi mavi ve açık kahverengi saçları var. Natalia Dyer’in kilosu 49 kilogram, Natalia Dyer’in boyu 163 cm. Nashville’de doğdu ve iki kız kardeşi var. Oyunculuğa ergenlik yıllarında ilgi duymaya başladı.

Bugün çoğumuz onu Stranger Things dizisinin Charlie Heaton ile başrol oyuncusu olarak tanıyoruz. Şu anda All Fun and Games ve Chestnut adlı iki film projesi üzerinde çalışıyor. Ancak bu yapımların çıkış tarihleri hala bilinmiyor.

Gage Skidmore from Peoria, AZ, United States of America (https://www.flickr.com/photos/gageskidmore/36079055121/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: Gage Skidmore, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir