UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Ava Max Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Ava Max Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
132 0

Ava Max ünlü Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Ava Max’in kariyeri, vücut ölçüleri, kilosu, boyu, göz rengi ve çok daha fazlası hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Asıl adı Amanda Ava Koci olup, 16 Şubat 1994 doğumludur. Sahne adı olarak Ava Max’i kullanmaktadır ve 2016’dan beri Atlantic Records’un sanatçılarından biridir. 2018 yılında aynı anda toplam 22 ülkede müzik listelerinde bir numara olmayı başaran Sweet but Psycho adlı single’ını çıkardı.

Bu 22 ülkenin yanı sıra single, müzik listelerinde Amerika Birleşik Devletleri’nde 10. sırada ve Avustralya’da 2. sırada yer aldı. Bu büyük başarıdan 2 yıl sonra Ava Max, Kings & Queens adlı başka bir şarkı daha yayınladı ve Birleşik Krallık’ta 19., Amerika Birleşik Devletleri listelerinde 13. sırada yer aldı. Bu çıkardığı şarkılarla uluslararası ün kazanmaya başladı.

Hem müzik hem de moda tarzı nedeniyle sık sık Lady Gaga ile karşılaştırılıyor. Ayrıca Dua Lipa, Bebe Rexha, Sigrid ve Sia gibi diğer sanatçılarla karşılaştırılmaktadır.

Boyu:155 Cm
Kilosu:51 Kg
Vücut Ölçüleri:81-58-84 Cm
Göz Rengi:Kahverengi

Fit fiziğiyle de dikkat çekiyor. Ava Max’in vücut ölçüleri 81-58-84 santimetredir. Ayrıca, Ava Max’in boyu 155 cm ve Ava Max’in kilosu 48 kilogramdır. Oldukça büyük gözleri var ve Ava Max’in göz rengi kahverengi. Ava Max Milwaukee’de doğdu ve her iki ebeveyni de Arnavutluk’tan Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etti.

Ava Max’in babasının bir piyanist, annesinin ise bir opera şarkıcısı olduğunu belirtmekte fayda var. Müziğinde ve şarkı sözlerinde sık sık kadınların güçlenmesinden bahsediyor ve kadın haklarına büyük önem veriyor. İkinci stüdyo albümü Diamonds & Dancefloors’u da 2023’te yayınlamaya hazırlanıyor.

Ava Max Boyu

Boy: 155 Cm

Ava Max Kilosu

Kilo: 51 Kg

Ava Max Göz Rengi

Göz Rengi: Kahverengi

Ava Max Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 81-58-84 Cm

MasterMind5991 (https://en.wikipedia.org/wiki/File:Ava_Max_meeting_fans.jpg), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisansı: David Bennehag from Gothenburg, Sweden (https://www.flickr.com/photos/dunder1564/48534754301/), CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir