UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyuncu
  4. »
  5. Maya Hawke Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Maya Hawke Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
86 0

Maya Hawke ünlü bir Amerikalı aktris, şarkıcı, söz yazarı ve modeldir. Aşağıda, Maya Hawke’nin kilosu, boyu, vücut ölçüleri, göz rengi, kariyeri ve daha fazlası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!

Tam adı Maya Ray Thurman Hawke ve 8 Temmuz 1998’de doğdu. Aynı anda pek çok alanda kariyer yapan bir ünlüdür. Netflix dizisi olan Stranger Things’de Robin Buckley karakterini canlandırtıktan sonra kariyerinde büyük bir yükseliş sağladı. Stranger Things, Netflix’te yayınlanan bir bilim kurgu korku dizisidir ve 2019’dan beri dizide oynamaktadır. Stranger Things’e üçüncü sezonda katıldı ve bugün hala dizinin oyuncu kadrosundan biri.

Modellik kariyerine başladığı ilk meslektir, ancak 2017’de Little Women’da oynadıktan sonra büyük beğeni topladı ve oyunculuk kariyerine odaklandı. Bu dizi onun televizyondaki ilk rolüydü. Maya Hawke, Vogue için modellik yaptıktan sonra modellik kariyerine de yöneldi.

Boyu:172 Cm
Kilosu:56 Kg
Vücut Ölçüleri:89-61-89 Cm
Göz Rengi:Mavi

Maya Hawke’nin göz rengi mavi ve sarı saçlarıyla çok güzel görünüyor. Maya Hawke’nin vücut ölçüleri 89-61-89 santimetredir. Başka bir deyişle, modellik için mükemmel bir vücuda sahip. Ayrıca, Maya Hawke’nin boyu 172 cm ve Maya Hawke’nin kilosu 56 kilogramdır.

Maya Hawke Boyu

Boy: 172 Cm

Maya Hawke Kilosu

Kilo: 56 Kg

Maya Hawke Göz Rengi

Göz Rengi: Mavi

Maya Hawke Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri: 89-61-89 Cm

GabboT (https://www.flickr.com/photos/tonyshek/48816918002/), CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Toglenn (© Glenn Francis, www.PacificProDigital.com), CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir