UnluBil

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Şarkıcı
  4. »
  5. Daddy Yankee Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

Daddy Yankee Kimdir? Boyu, Kilosu, Göz Rengi, Vücut Ölçüleri

admin admin -
118 0

Daddy Yankee ünlü Porto Rikolu rapçi, besteci, şarkıcı ve aktördür. Birçok sanatçının popüler olmasına yardımcı oldu ve 1990’dan beri profesyonel kariyerinin tadını çıkarıyor.

Gerçek adı Ramon Luis Ayala Rodriguez ve 3 Şubat 1976’da doğdu. Çoğumuz onu sahne adı Daddy Yankee olarak tanıyoruz. Kariyeri boyunca çok sayıda İspanyol sanatçı ve sanatçıya ilham verdi.

Geçmişten beri müzik kariyerine devam ediyordu, ancak 2004 yılında single’ı Gasolina’yı çıkardıktan sonra uluslararası tanınırlığın kazandı. Daddy Yankee, uluslararası tanınırlığından bu yana 30 milyondan fazla plak sattı ve bugün dünyanın en çok satan Latin müzik sanatçılarından biri olarak kabul ediliyor. Çok sayıda hit single yayınladı ve çoğu da tüm dünyada hit oldu.

Boyu:170 Cm
Kilosu:78 Kg
Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı):107-87-38 Cm
Göz RengiKahverengi

2017’de Daddy Yankee, Luis Fonsi ile birlikte Despacito adlı single çıkardı. Ve bu şarkı Billboard Hot 100’de bir numarada uzun süre yer aldı. Despacito, YouTube’da 8.1 milyardan fazla izlenerek YouTube’de tüm zamanların en çok izlenen videosu oldu. Daddy Yankee, kariyeri boyunca 184 ödül ve 500’den fazla ödüle aday gösterildi.

Daddy Yankee, Rio Piedras’ta doğdu ve fakir bir mahallede büyüdü. Daddy Yankee, özel hayatı hakkında konuşmaktan fazla hoşlanmaz ve genel olarak özel hayatını medyadan uzak tutar. 1995 yılında Mireddys Gonzalez ile evlendi ve çift bugün hala birlikte. Evliliklerinden üç çocukları oldu ve ilk bebeğini henüz 17 yaşındayken dünyaya getirdi. Diğer çocukları 1996 ve 1998’de doğdu.

Daddy Yankee Boyu

Boy: 170 Cm

Daddy Yankee Kilosu

Kilo: 78 Kg

Daddy Yankee Göz Rengi

Göz Rengi: Koyu Kahverengi

Daddy Yankee Vücut Ölçüleri

Vücut Ölçüleri (Göğüs, Bel, Pazı): 107-87-38 Cm

Daddy Yankee (https://www.youtube.com/watch?v={{{1}}}), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Başlık Resim Lisans: Daddy Yankee (https://www.youtube.com/watch?v={{{1}}}), CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir